Wszystkie e-booki Dukaja

Dukaja lubię i już 🙂 Zwłaszcza za Lód, którego połknęłam w tydzień (ponad 1000 stron w wersji papierowej).

Jak czytamy na stronie(cach) Jacka Dukaja już niedługo, bo podczas Warszawskich Targów Książki mających miejsce w maju, zostaną zaprezentowane książki jego autorstwa w formacie elektronicznym. A od 12 maja będzie można kupić wszystkie pozycje jako e-booki w formacie MOBI oraz .ePub (www.ebook.pl, www.virtualo.pl, www.empik.com, www.amazonka.pl, www.gandalf.com.pl, www.nakanapie.pl). Dukaja w formie elektronicznej można było kupić przez pewien czas w paru księgarniach, ale jedynie w formacie .ePub z DRM, potem z nieznanych przyczyn zniknęły.
Przejrzałam pierwszy lepszy z wymienionych portal ebook.pl – książki autora można już na nim kupić w formacie .ePub – w MOBI pojawiła się na razie Perfekcyjna niedoskonałość oraz Inne pieśni. Zaglądając na porównywarkę Świata Czytników możemy na razie znaleźć pozycje Dukaja ze strony Virtualio.
Ceny e-booków… hmm… jak to w Polsce, porównywalne do cen książek wydanych w tradycyjnej formie.

PS. Na tegorocznym Polconie w Poznaniu powieść Król Bólu i pasikonik otrzymała Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2010. Inny utwór Jacka Dukaja – Piołunnik – został wyróżniony nominacją w kategorii opowiadanie. Oba utwory wydano w zbiorze Król Bólu 🙂

Stronice Dukaja

Profil Jacka Dukaja na Goodreads.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s